کپسول آرتروتریت

کپسول آرتروتریت حاوی گیاه سویا، عصاره خشک آواکادو، عصاره خشک کندر، پودر زردچوبه، ویتامین ث و سیلیکون می باشد که بر مبنای بتاسیتواسترول به میزان 3.5 درصد معادل حداقل 24.5 میلی گرم در هر کپسول استاندارد گردیده است. آرتروتریت در کاهش التهاب و درد مفاصل بسیار موثر است.

کپسول آرتروتریت  دارای ترکیبات گیاهی می باشد که به بهبود بیماری آرتروز کمک می کند و هیچ گونه از عوارض داروهای شیمیایی را ندارد و به میزان قابل توجهی درد و التهاب مفاصل مبتلا به آرتروز را کاهش می دهد. به طوری که فرد بعد از 3 ماه مصرف، میزان قابلیت حرکتی مفاصلش افزایش می یابد و بیمار می تواند به راحتی فعالیت های روزانه خود را انجام می دهد.

ترکیبات کپسول آرتروتریت از تجزیه کلاژن و پروتئین های زمینه ای بافت غضروف جلوگیری و مانع از تخریب آنها می شود.

آرتروتریت با مهار آنزیم های التهاب زا از جمله سیکلواکسیژناز و نیتریک اکسیدسنتتاز در بافت مفصلی و جلوگیری از تولید پروستاگلاندین و نیتریک اکسید، میزان التهاب و درد مفاصل را کاهش می دهد.  این فرآورده سبب مهار تولید واسطه های ایمنی شده و از جمله سیستم ایمنی بدن به بافت غضروف جلوگیری می کند.

کپسول ارتروتریت
کپسول ارتروتریت
کپسول ارتروتریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp