کرم هیلانکس

کرم هیلانکس حاوی یک درصد سنتلا آسیاتیکا (حاوی۴۰۰ میلی‌گرم آسیا تیکوزید در یک گرم) می باشد . از عصاره سنتلا آسیاتیکا به دلیل داشتن ترپنوئیدها و ساپونین‌ها در درمان طیف وسیعی از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های پوستی استفاده می‌گردد.

عملکرد کرم هیلانکس به این گونه است که با افزایش تکثیر سلولی و سنتز کلاژن، مقاومت کششی پوست در محل زخم افزایش یافته است و این امر باعث کوتاه‌تر شدن مدت زمان بهبود کامل زخم عمیق می‌گردد. این فرآیند از طریق تحریک هایپرتروفی (حجیم کردن) عضلات و بهبود نفوذ‌پذیری در زخم صورت می‌گیرد.

همچنین این کرم  تاثیر زیادی در درمان جای زخم ، سوختگی و کراتینه کردن پوست دارد.

آسیاتیکوزید موجود در عصاره سنتلا کرم هیلانکس فعالیت های آنزیمی و غیر آنزیمی آنتی اکسیدانی را افزایش می دهد.

از کرم هیلانکس همچنین بعد از لیزردرمانی‌ها نیز استفاده می‌شود تا اثرات ناشی از آن و تنش‌های پوستی بعد از مو زدایی، تراشیدن و قرمزی پس از لایه‌برداری کاهش یابد.

این کرم سرشار از اسیدهای آمینه، بتاکاروتن، اسیدهای چرب، ویتامین های C، A، B1 و B2 است، که این اسید امینه ها و ویتامین هادر گیاه سنتلا اسیاتیکا  وجود دارد.

استفاده از کرم هیلانکس به طور مستمر می‌تواند تاثیرات شگرفی بر روی پوست برجای گذارد. طریقه مصرف کرم هیلانکس به این صورت است که یک لایه از کرم را بر روی پوست مالیده و به آرامی ماساژ می‌دهید تا جذب پوست شود، با تکرار این کار روند بهبود را خواهید دید.

کرم هیلانکس 30 گرمی
کرم هیلانکس 30 گرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp