کپسول هپاتوتریت

كپسول هپاتوتریت حاوي عصاره گياه خار مريم silybum marianum به میزان 180 میلی گرم در هر کپسول میباشد که براساس سیلیمارین به میزان 140 میلی گرم در هر کپسول استاندارد شده است.

کپسول هپاتوتریت یکی از فرآورده های گیاهی مناسب برای مقابله با مشکلات کبدی و بهبود عملکرد طبیعی کبد و کمک به درمان هپاتیت و کبد چرب است.

کبد یکی از مهم‌ترین و بزرگترین عضو بدن است که علاوه بر فیلتر کردن سموم بدن از خون، به هضم مواد غذایی و ذخیره انرژی در بدن کمک می‌کند. بنابراین حفظ سلامت کبد و سم زدایی آن مهم و ضروری است و به مراقبت بیشتری احتیاج دارد.کپسول هپاتوتریت باعث حفظ سلامت و عملکرد طبیعی کبد می‌شود. این فرآورده دارای خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی جهت سلامت کبد است.

همچنین کپسول هپاتوتریت از افزایش سطح آنزیم‌های کبدی به دلیل مصرف داروهای کاهنده چربی خون، جلوگیری می‌کند.

کپسول هپاتوتریت علاوه بر تقویت عملکرد کبد، مانع از تجمع چربی در کبد و سوخت و ساز انسان میشود. پرورش اندام کاران از این کپسول جهت دوره‌های پاکسازی و تنظیم‌ آنزیم های کبدی بهره می‌برند. این کپسول کاملا گیاهی است.

hepatotrat
hepatotrat
hepatotrat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp