کپسول لیپولس

کپسول لیپولس مکمل لاغری است که هرکپسول موجود در این محصول حاوی 1700 میلی گرم ماده ی مغذی و ضروری برای بدن به نام ال- کارنیتین، قهوه کانفورا، آفرموموم ملوگوات و ویتامینهای B5,B6,B12 است. کپسول لیپولس براساس  46.2 میلی گرم پلی فنل برحسب %45 کلرژونیک اسید استاندارد شده است.

ال کارنیتین موجود در کپسول لیپولس موجب بهبود عملکرد فیزیکی بدن، افزایش بازده انرژی و تقویت توانایی انجام تمرینات ورزشی شده و بالا بردن میزان متابولیسم بدن و چربی سوزی و افزایش توانایی را در پی دارد.

ال کارنیتین  یک ترکیب پروتئینی است که در بدن از ترکیب دو اسیدآمینه لیزین و متیونین ساخته می‌شود. بدن انسان کارنیتین را از طریق سنتز ویتامین های B6، C و B3  می سازد.

وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی می‌باشد. کارنیتین این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری‌ها جهت بتااکسیداسیون  آن‌ها انجام می‌دهد که این عمل درنهایت منجر به اکسید شدن اسید چرب و تولید انرژی می گردد.

همچنین  ال کارنیتین موجود در لیپولس با خاصیت آنتی اکسیدانی فوق‌العاده خود باعث تقویت سلامتی بدن و بهبود  عمکرد قلب می شود.

وزشکاران با مصرف مکمل لیپولس شاهد تاخیر بروز خستگی در حین انجام حرکت‌های ورزشی و یا کوفتگی بدن پس از تمرین‌های شدید خواهند بود که به افزایش بافت عضلانی کمک نموده و از تحلیل ماهیچه‌های نیز جلوگیری می‌نماید.

کپسول لیپولس 1700 میلی گرم ال کارنتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp