کپسول لیروهیل

کپسول لیروهیل تشکیل شده از عصاره گیاه خار مریم، زرد چوبه، فلفل سیاه،قارچ دم بوقلمونی، قارچ اینونوتوس، قارچ گانودرما، قارچ پافیلی است که این کپسول موجب بهبود عملکرد طبیعی کبد، درمان هپاتیت، کبد چرب و سیروز کبدی می شود.

این روزها بیماری های کبدی در بین ایرانیان بسیار شایع شده و به یکی از عوامل اصلی مرگ و میر تبدیل شده است.

عملکرد ضعیف کبد توانایی بدن در هضم مناسب غذا ، جذب مواد مغذی ، شکستن چربی‌ها و دفع مواد سمی را کاهش می‌دهد. در این بیماری تجمع بیش از حد چربی در کبد ، گاه باعث اختلال در فعالیت طبیعی بافت کبد می گردد که می تواند سیر پیشرونده پیدا کند و باعث نارسایی کبد و یا سیروز کبدی گردد.

کپسول لیروهیل با اثر بر روی کـبد و تاثیر مستـقیم بر فعـالیت هـای آن از طریق تـقویت کبـد موجب پاکسازی کبد ، تنظیم فعالیت آنزیمی و بازکننده گرفتگی های کبدی می گردد .

سیلیمارین موجو در کپسول لیروهیل اثر محافظت کنندگی از سلول های کبد را به دلیل  خاصیت آنتی اکسیدانی آن میباشد. سیلیمارین باعث از بین بردن رادیکال های آزاد و افزایش غلظت داخل سلول گلوتاتیون ( ماده مورد نیاز جهت واکنش های مسمومیت زدایی در سلول های کبد ) می گردد .

زردچوبه دارای خواص حفاظت کبد ، آنتی اکسیدانی ، کلرتیک ( افزایش ترشح صفرا ) می باشد.

همچنین ترکیبی از قارچ ها موجود در کپسول لیروهیل باعث بهبود عملکرد کبد می شود.

liroheal
liroheal
liroheal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp