کپسول پلاژونکس

کپسول پلاژونکس یک فرآورده طبیعی است که به افزایش قوای جنسی و سلامت جنسی آقایان کمک می کند. این فرآورده گیاهی است و حاوی مواد موثره ای همچون عنصاره جینسینگ است و به افزایش سطوح انرژی در بدن مردان کمک می کند. همین امر سبب می شود که مشکلات متعدد جنسی رفع شود و آنها بتوانند رابطه ای با کیفیت برقرار کنند. مصرف پلاژونکس به رفع اختلالات نعوظ کمک می کند.

از اثرات دیگر کپسول پلاژونکس می توان به افزایش فشار و حجم و خونرسانی به بافت اسفنجی آلت تناسلی و افزایش طول و حجم آن اشاره کرد. اختلال نعوظ یکی از اختلالات رایج در میان مردان به شمار می رود.

مطالعات نشان داده اند که اگر این اختلال رفع نگردد می تواند رضایت جنسی را در میان زوجین کاهش دهد و همین امر زمینه ساز مشکلات زیادی می شود. مصرف کپسول پلاژونکس به افراد کمک می کند رابطه ای لذت بخش داشته باشند.

همچنین میتوان به افزایش زمان نزدیکی، بهبود نارسایی های نعوظی (ED) و افزایش وضعیت سختی آلت، افزایش تمایل (Lipido)، شور جوانی (Vigor) و ضریب سلامتی جنسی، بهبود کلی وضعیت گردش خون، تولید گنادها و هورمون های جنسی اشاره نمود.

همه افراد با هر وضعیت سنی می توانند از پلاژونکس استفاده نمایند. در استفاده از این فرآورده به تنهایی و همراه با داروهای دیگر عوارض جانبی مشاهده نشده و در افرادی با سابقه بیماری های زمینه ای نظیر : مشکلات قلبی-عروقی، دیابت، افرادی که از داروهای نیتریت دار استفاده می نمایند، افراد با سابقه بیماری های روحی-روانی و … مشکلی ایجاد نمی نماید.

pleasunex capsules sdj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

Notice: Undefined index: cresta_whatsapp_chat_click_button_open in /home/jampharm/public_html/wp-content/plugins/cresta-whatsapp-chat/cresta-whatsapp-chat.php on line 384
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp